Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Fiat Panda


První Fiat PandaPrvní vůz Fiat Panda byl uveden na trh v roce 1980. Šlo především o levné auto. V roce 1982 byla na trh uvedena luxusnější verze Fiat Panda 45 Super.

Druhá a prodejně významnější generace vozu Fiat Panda byla na trh uvedena v roce 1986, jeho výroba byla ukončena až v roce 2003 s nástupem nového modelu vozu. Fiat panda druhé generace se prodával ve verzích Clasic, Van, 4x4, Young a Elettra. Vůz Fiat Panda Elettra byl prvním vozem s elekrtomotorem na trhu vůbec. Během dlouhé doby, kdy se Fiat Panda druhé generace vyráběl prošel vůz množstvím designových změn. První výrazná změna faceliftu vozu Fiat Panda byla provedena v roce 1991, další následovala v roce 1992, kdy šlo pouze o malé změny na motoru vozu. Vůz Fiat Panda druhé generace pořídíte v bazarech od 10 000 korun, záleží na roku výroby vozu.

Nový Fiat Panda třetí generace byl na trh uveden v roce 2004, kdy vůz získal cenu Auto roku. Vůz Fiat Panda je malé prostorné auto vhodné do města i do terénu. Je vhodný pro rodiny s dětni a rodiny žijící aktivním způsobem života. Ve výbavě nového Fiatu Panda najdete například nový model posilovače řízení DualDrive. Ten je vybaven dvěma mody. První mod Normal je určen pro jízdu a mod City pro parkování a řízení ve stísněném provozu.  Nový Fiat Panda se prodává s kombinovanými motory. Tyto motory umí spalovat jak benzín tak i zemní plyn. Díky kombinovanému motoru je vůz Fiat Panda opravdu velmi úsporným motorem. Nový Fiat panda pořídíte od 175 000 korun v základní výbavě.

Fiat Panda