Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Renault Megane


Renault Megane CabrioletRenault Megane patří mezi vlajkové lodi společnosti Renault. První Renault Magane byl na thr uveden v roce 1995. Dnes jsme se dočkali již třetí řady tohotu vozu. Renault Megan je předstvitelem klasické řady sedan. V roce 1999 byla provedena pouze menší úprava desingu auta.

První verzi Renaultu Megan pořídíte v bazarech od 20 000 korun.

V roce 2002 přišel na trh Renault Megane druhé generace. K dostání je verze pěti i třídveřová. Kvalitu ve výbavě představuje především množství úložných a odkladných ploch. Prodává se ve verzích Sedan, Combi a Trophy, což je sportovní verze tohoto vozu. Renault Megane se vybábí jak s benzinovými tak i s naftovými motory.

Druhá verze Renaultu Megan se dá v bazaru pořídit od 50 000 korun.

Od roku 2003 se vyrábí druhá verze Renaultu Megane s novým faceliftem. Tento typ vozu se prodává dodnes pod názvem Renault Megane Sedan či Grandtour.

Nový Renault Megane byl na trh uveden na začátku roku 2009. Tato nové verze vozu prošla mnoha změnami na designu i ve vybavení vozu. Nový Renault Megan se může pochlubit největším zavazadlový prostorem ve své třídě o velikosti 372 l. Auto prošlo testy úrovní bezpečnosti 5 podle Euro NCAP, patří proto mezi nejbezpečnější vozi ve své třídě. V základní výbavě Nového Renaultu Megane najdete 4 airbagy, klimatizaci, ABS, ESP, poloautomatickou parkovací brzdu a motor 1,5dCi 105 se spotřebou 4,5l na 100 km. Cena nového Renault Megane se pohybuje od 299 900 korun.

Nový Renault Megane je nabízen ve verzích Coupé, Grand Tour, Coupé Cabriolet.

Nový Renault Megane