Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Renault Laguna


Oblíbenost vozu Renault Laguna je značná. Dnes se vozidlo dočkalo již dřetí generace.

Renault LagunaPrvní vůz Renault Laguna vyjel na silnice v roce 1994. Renault Laguna se stal velmi dobře prodávaným vozem a v roce 1998 byly proveden menší úpravy faceliftu vozu. Od roku 1998 jsou na trhu i vozy Renault Laguna s dieslovými motory. Ojetý vůz první řady koupíte v bazaru od 20 000 korun.

První generace vozu se přestala vyrábět v roce 2000, kdy byl na trh uveden Renault Laguna druhé generace. Tato verze vozu byla díky svému značně odlišnému designu velmi diskutabilní. Jedni auto milovali, druzí na něj házeli špínu. Faktem zůstává, že Renault Laguna druhé generace byl podle Euro NCAP jedním z nejbezpečnějších vozidel na trhu. Tato verze Renaultu Laguna byla velmi konfortní a revoluční, díky systému odtevíracích karet. V roce 2005 prošel Renault Laguna změnami ve Faceliftu. Druhou řadu Renault Laguna pořídíte od 90 000 korun.

Nový Renault Laguna patří mezi velmi bezpečné vozy. Vůz Renault Laguna je vybavený buď klasickou manuální nebo automatickou převodovkou. Vůz Renault Laguna je vybaven klimatizací, tempomatem, omezovačem rychlosti. Zadní sedadla vozu jsou rozděleny na dvě části, které jsou samostaně sklopitelné. Vůz Renault Laguna je rafinovaně vybaven množstvím úložných rostor, k dostání je i s tažným zařízením na vozík či speciláním držákem na kola. Velikost vozu Renault Laguna  je: šířka 1,81m, délka 4,9m.  Vybrat si můžete z deseti základních barev. Nový Renault Laguna koupíte od 480 000 korun.

K dostání jsou i vozy ve verzi Renault Laguna Grandtour a Renault Laguna Coupé.

Nový Renault Laguna