Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Renault Kangoo


Renault Kangoo je prodáván od roku 1997. Od té doby patří Renault Kangoo mezi velmi oblíbené a žádané vozy. Tento vůz je určen pro rodiny s aktivním způsobem života, do auta bez problémů dáte kola, či vybavení na hory. Díky prostoru je auto vhodné i pro převážení objemnějších nákladů.  Renault Kangoo se řadí mezi karoserie typu minivan. Renault Kangoo z roku 1997 pořídíte v bazaru   kolem 50 000 korun.

Od roku 1997 prošel Renaaul Kangoo mnoha změnami. První velká změna přišla v roce 2002. To přišel na trh Reanult Kangoo druhé generace.  Renault Kangoo druhé generace přinesl změny hlavně v designu, vybavení a motoru. Renault Kangoo druhé generace pořídíte v bazaru od 70 000 korun.

Nový Renault Kangoo byl na trh uveden v roce 2008. Stejně jako předchozí modely je auto určeno rodinám a menším firmám. Nový Renault Kangoo prošel změnami v designu, velikosti a designu interiéru. Nový model Renault Kangoo je prostorný a světlý. Je vybaven množstvím úložných prostor a odkladných ploch. Vyrábí se jak s benzinovými motory tak i motory naftovými. K dostání je i verze Renault Kangoo Be bop, ten se liší především designem a nabízenou paletou barev. Dalším nabízeným typen je renault Kangoo Storia určený především k přepravě nákladu.  Cena nového Renault Kangoo se v základní výbavě pohybuje od 250000 korun.

kangoo