Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Renault Espace


Renault Espace je největší automobil nabízený firnou Renault. Jde o velké rodinné auto. Renault Espace řadíme do kategorie vozů MPV či minivan. Renault Espace je snad nejdéle prodávané auto značky Renault, na trhu je od roku 1984. První výraznou změnou v designu prošel v roce 1988. Jeho výroba byla ukončena nástupem nového typu vozu Renault Espace v roce 1991.

Druhá generace vozu Renault Espace byl stejně jako jeho předchůdce kvalitní prostorné rodinné auto. Prodej automobilka ukončila v roce 1997. V bazaru koupíte Renault Escpace druhé generace od 20 000 korun.

Třetí generace vozu Renault Espace byl prodáván od roku 1997. K dostání byl i ve verzi Renault Espace Grantour. V bazaru koupíte Renault Espace třetího typu od 70 000 korun.

Nový Renault Espace se na trhu objevil v roce 2003 a mnohé překvapil svým značně odlišným designem. Dříve bylo zvykem uchovávat design prvotního modelu. Vůz Renault Espace je velmi prostorné auto, díky mnohým technickým úpravám je auto velmo komfortní a kompaktní. Díky panoramatické střeše máte pocit jestě většího prostoru a prožitku z jízdy. Výhoda vozu Renault Espace je hlavně ve velké variantnosti prostoru vozu. Vůz můžete připravit pro 2-7 lidí. Zadní sedadla je možné úmístit tak, aby spolujedci na zadních sedadlech seděli naproti sobě. Vůz Renault Espace je pro vysokou bezpečnost vybaven 8 airbagy. Je možno dokoupit speciální příslušenství jako horní nosiče, zadní nosiče kol či tažné zařízení. Renault Espace je k dostání v 9 základních barvách. Velikost vozu je: délka: 4,65m, šířka: 1,6m, výška: 1,8m. Cena nového vozu Renault Espace se pohybuje od 560 000 korun.

K dostání je vůz také ve verzi Renault Espace Grandtour.

Renault Espace