Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Peugeot Partner


Peugeot Partner OriginPeugeot Partner je malým užitkovým vozem značky Peugeot. Vyrábí se v různých verzích a to Peugeot Pertner Origin pro převoz osob, Peugeot Partner Origin užitkový, Peugeot Partnet Tepee a Peugeot Partner užitkový. Rozdíl mezi vozy Peugeot Partner a Peugeot Partner Origin je ten, že vůz Peugeot Partner Origin je starší verzí, která stále nebyla stažena z prodeje.

Automobil je vybaven kvaliními a mohutnými nárazníky, kapotou a blatníky. Peugeot Partner Origin je vybaven množstvím úložných a odkladných ploch. Do vozu  je možno dokoupit rádio s CD přehrávačem regulátor rychlosti nebo manuální převodovku.  Ve verzi pro převoz osob je určený k převozu 5 lidí. O bezpečnost ve voze Peugeot Partner Origin se starají tříbodové bezpečnostní pásy, dva čelní a dva boční airbagy a ABS.  Velikost zavazadlového prostoru auta ve verzi pro převoz osob je po odstranění sedadel až  2,8m3. Stejná velikost nákladového prostoru je i verzo Peugeot Partner Origin v užitkové verzi. Velikost vozu je  je 4,1 m na délku, 1,7m na šířku a 1,6 nebo 1,8 na výšku podle verze vozu.  Cena vozu Peugeot Partner Origin pro přepravu osob se pohybuje od 240 000 korun. Peugeot Partner Origin v užitkové verzi se pohybuje od 195 000 bez DPH.

Nový Peugeot Partner  Tepee je novou verzí Peugeotu Partner určen výhradně pro převoz osob. Auto je rodinným, kompaktním a komfortním voze. Je vybaven prosklenou střechou Zénith pro větší požitek z jízdy. Střech Zénith je rodělena do čtyř částí a uprostřed se nachádí deska s ovládacími panely a úložnými prostory. Vůz Peugeot Partner  Tepee je vybaven mohutnými blatníky a nárazníky pro větší bezpečnost pokud dojde k havárii. Dále je vybaven pěti plnohodnotnými sedačkami. Velikost vozu Peugeot Partner  Tepee je na délku 4,3m, 1,8m na šířku a 1,8m, což slibuje opravdu velký prostor pro všechny osoby sedící ve voze. V nabídce motorů pro vůz Peugeot Partner  Tepee najdete jak dieselové tak i benzinové motory. Zavazadlový prostor auta je 625 l . O bezpečnost jízdy s vozem Peugeot Partner  Tepee se stará kvalitní brzdný systém, ABS, EBD, regulátor rychlosti a airbagy. Cena nového vozu Peugeot Partner  Tepee  se pohybuje od 350 000 korun.

Nový Peugeot Patrner v užitkové verzi je vůz se stejnými parametry jako Peugeot Partner  Tepee s malými rozdíly ve vybavení, jako například je vůz vybaven pouze dvěmi místy pro řidiče a spolujezdce. Cena vozu Peugeot Partner se pohybuje od 230 000 korun bez DPH .

Peugeot Partner Tepee