Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Peugeot Expert


Peugeot Expert vanPeugeot Expert je velkým vozem značky Peugeot vyráběným ve verzi pro převoz osob  s názvem Peugeot Expert Tepee a jako užitková verze vozu s názvem Peugeot Expert užitkový.

Vůz  Peugeot Expert Tepee je určen pro velké rodiny a firmy pracující v oblasti přepravy osob na vysoké úrovni. Čelní sklo auta je poměrně velké a díky tomu prosvětluje interiér vozu. Dveře vozu  jsou posuvné, to značně usnadňuje nasedání osob do vozu. Vůz  Peugeot Expert Tepee je k dostání o délce 4,8 m nebo v prodloužené verzy o délce 5,13m. V autě můžete převážet 5-9 osob podle zvolené verze vozu. Sedadla jsou sklopná.  Vůz  Peugeot Expert Tepee je vybaven množství rafinovaně řešených odkladných a úložných prostor. V nabídce motorů pro vůz  najdete 3 typy dieselových motorů. Bezpečnost při jízdě vozu zajišťuje ABS, ESP, ASR, airgagy a speciálně vyvinulá struktura vozu pro tlumení nárazů.  Velikost vozu  Peugeot Expert Tepee je  na délku 4,8 nebo 5,1 m, šířka 1,8m a výška 1,9 nebo 2,2m. Vůt  Peugeot Expert Tepee je prostorným a spolehlivým vozem. Cena vozu Peugeot Expert Tepee se pohybuje od 670 000 korun.

Vůz Peugeot Expert v užitkové verzi je vybaven podobně jako  Peugeot Expert Tepee s tím rozdílem, že je určen pro menší počet lidí a to sice řidiče a dva spolujezdce. Úložný prostor vozu  je až 7m3 velký a vůz uveze náklady do váhy až 1200 kg, žáleží na typu vozu. Cena nového vozu  Peugeot Expert užitkový se pohybuje od 335 000 bez DPH.

Peugeot Exper