Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Audi TT


Audi TTAudi  TT je malý sportovní automobil. Vyrábí se ve verzích coupé, cabriolet a brzy příjde na trh nová vylepšená sportovní verze auta TT RS.

Audi  TT je vybaven adaptabilními předními světlomety, zadními světlomety z čirého skla, hliníkovými koly a zadním spoilerem, který se automaticky vysouvá z víka kufru při rychlosti nad 120 km/h.  Interiér auta Audi TT je velmi pohodlný a komfortní. Najdete v něm sportovní sedadla a sportovní volant, ten je ve spodní části sploštělý, tak aby usnadnil nasedání do auta. V palubní desce auta jsou zabudovány ovládací prvky a v základní výbavě je dodáván přehrávač Chorus. Na výrobu interiéru Audi TT byly použity velmi kvalitní materiály jako jsou tkaniny, kůže a kovy. Vůz je dodáván s technologiemi Audi magnetic ride a Audi Space Frame. Audi magnetic ride je technologie při níž jsou použity speciální tekutiny v tlumičích pro lepší přizpůsobení se vozovce.  Audi space frame je speciální rám karoserie z hlinikové slitiny a oceli, pro lepší jízdní vlastnosti vozu. Velikost auta Audi TT je: šírka 1,8m, výška 1,3m a délka 4,1m. Automobil je nabízen s benzínovými a jedním dieselovým motorem. Benzínové motory 2.0 TFSI 147 kW, 2.0 TFSI 147 kWS tronic, 2.0 TFSI quattro 147 kW S tronic, 3.2 quattro 184 kW 6rychlostní, 3.2 quattro 184 kW

S tronic a dieselový motor 2.0 TDI quattro 125 kW 6rychlostní. S Tronic je vybaven dvouspojkovou převodovkou a quatro znamená s pohonem všech čtyř kol. Audi TT je nabízen ve 14 různých barvách a v 10 různých typech provedení interiéru. Výhodou auta Audi TT je velký výběr příplatkového příslušenství, pokud chcete můžete si vůz vybavit přesně podle vašich představ, požadavků a vkusu. Cena nového auta Audi TT se pohybuje od 999 999 korun. V bazarech koupíte starší verze od 200 000 korun.

Audi TT