Google AdSense
Partneři
Nejsou žádné odkazy pro tento web!

Volkswagen Caddy


Volkswagen CaddyVolkswagen Caddy je moderní výceúčelový automobil. Vyrábí se ve třech verzích jako Volkswagen Caddy pro převoz nákladů, Volkswagen Caddy Life pro převoz osob a Volkswagen Caddy Life Tramper, který je speciálně upraven jako kempingový vůz.

Volkswagen Caddy pro přepravu nákladů je malý šikový pomocník. Díky své velikost pro něj není problém se rychle pohybovat i na malém prostoru. Kabina auta je připravena pro praktické využití a to hlavně díky množství úložných prostor. Ovládací prvny jsou přehledně umístěné na palubní desce.Velikost zavazadlového prostoru vozu Volkswagen Caddy je 3,2 metrů krychlových. Auto je vybaveno jak zadními, tak bočními posuvnými dveřmi pro lepší manipulaci v zavazadlovém prostoru.

Volkswagen Caddy Life pro přepravu osob uveze až sedm osob ve třech řadách sedadel. I tak vám zůstane dostatek prostoru pro zavadla. Po složení sedadel získáte prostor o objemu 2850 l. Bezpečnost jízdy je ve voze Volkswagen Caddy Life je zajištěna airbagy, ABS, ASR, MSR či brzdovým asistentem.

Volkswagen Caddy Life Tramper je ideálním vozem na kemping. V zavadlovém prostoru si lehce vytvoříte malou ložnici. Vzniklé lůžko má velikost 1,1x2m. Ložnice je dále vybavena osvětlením a  závěsy. Na přání je možné Volkswagen Caddy Life Tramper Interiér Volkswagen Caddy Life Tramper vybavit prosklenou střechou, předsíňkou, kuchyňkou a skládacím stolem s židlemi. Automobily Volkswagen Caddy jsou nabízeny s benzínovými nebo dieselovými motory. Všechny motory splňují emisní testy Euro 4. Hmotnost auta se pohybuje od 1640- 1747 kg podle verze vozu. Velikost automobilu Volkswagen Caddy je: délka 4,4m, šířka 1,8m a výška 1,8m. Cena vozu Volkswagen Caddy se pohybuje od 380 000 korun podle verze vozu a přídavné výbavy.

volkswagen-caddy-2